Atibaia Com Piscina, Churrasqueira, Sinuca, Pingpong
| Wi-Fi | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Προσφέροντας θερμαινόμενη πισίνα, η Atibaia Com Piscina, Churrasqueira, Sinuca, Pingpong με 4 υπνοδωμάτια βλέπει στον κήπο και προσφέρει εξοπλισμένη κουζίνα για ετοιμασία φαγητού. Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει επίσης βεράντα
Η βίλα βρίσκεται 2 χλμ. μακριά από Μουσείο Museu Olho Latino και 2,1 χλμ. μακριά από Τελεφερίκ Teleférico de Atibaia. Το κατάλυμα απέχει 3 χλμ. από το κέντρο της πόλης Atibaia. Οι επισκέπτες μπορούν να βρουν η ψησταριά San Costilla Carnes Especiais περίπου 650 μέτρα μακριά από το κατάλυμα. Μουσείο Φυσικής Ιστορίας βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Υπάρχουν 5 μπάνια στη διάθεση των επισκεπτών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Αεροδρόμιο της Atibaia1,8 χλμ.
- Mercadinho950 μ.
- Dino Boliche2,1 χλμ.
- Associacao da Igreja Metodista1,6 χλμ.
- Igreja do Cristo Rei de Atibaia2 χλμ.
- Igreja de Cristo em Atibaia1,5 χλμ.
- Igreja Comunidade Crista Agape2 χλμ.
- Capela Nossa Senhora Aparecida200 μ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Γκουαράλος Αεροδρόμιο66 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Atibaia Com Piscina, Churrasqueira, Sinuca, Pingpong έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Atibaia Com Piscina, Churrasqueira, Sinuca, Pingpong μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Atibaia Com Piscina, Churrasqueira, Sinuca, Pingpong;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα Atibaia Com Piscina, Churrasqueira, Sinuca, Pingpong αποτελεί 419$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Atibaia Com Piscina, Churrasqueira, Sinuca, Pingpong;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Atibaia Com Piscina, Churrasqueira, Sinuca, Pingpong με το κατοικίδιο ζώο σας.